Gamevil

Hra na mobil Giants War

Máme tady novou hru od známých vývojářů Gamevil, kde bude zapotřebí udělat vše proto, abyste se dostali co možná nejdále to bude možné. Je potřeba sestavit silný tým, který se vydá do obrovských soubojů.

Hra na mobil Talion

Braňte své království před draky a jinými monstry. Cestujte skrz celičký svět a bojujte proti nejrůznějším protivníkům. Snažte se získat bohaté trofeje. Vytvořte si taktéž svůj vlastní unikátní charakter.

Project Cars GO míří na mobilní telefony

Jedná se o hru, která je velmi oblíbená na počítači a herních konzolí. Právě vývojáři se Slightly Mad Studios začínají spolupracovat s Gamevil, aby přinesli mobilní verzi této závodní hry na telefony.

Hra na mobil Gardius Empire se blíží

Registrujte se k nové hře Gardius Empire, která teprve vyjde a získejte do začátku nějaké výhody. Ve chvíli, kdy bude hra k dispozici, tak obdržíte notifikaci a budete moci si zahrát parádní hru.

Hra na mobil War of Crown RPG

Pokud máte rádi taktické android hry, tak právě dnes se dostává na Google Play nová hra od vývojářského studia GameEvil. Po prvních problémech, kdy bylo těžké se připojit na server, je vše jinak a podle všeho už všechno funguje.