Gamevil

Gamevil sídlí v Korei. Nicméně firma se dostala až do USA a to v roce 2006, kdy si v USA otevřela svou kancelář. Tato firma vytvořila hry jako je třeba Gothic 3: The Beginning, Dark Avenger, War of Crown a mnohem více. Původně tedy tvořila hry pro PC, ale následně se vydala cestou mobilních her. Společnost byla založena v roce 2000.

Hra na mobil Giants War

Máme tady novou hru od známých vývojářů Gamevil, kde bude zapotřebí udělat vše proto, abyste se dostali co možná nejdále to bude možné. Je potřeba sestavit silný tým, který se vydá do obrovských soubojů.

Hra na mobil Talion

Braňte své království před draky a jinými monstry. Cestujte skrz celičký svět a bojujte proti nejrůznějším protivníkům. Snažte se získat bohaté trofeje. Vytvořte si taktéž svůj vlastní unikátní charakter.

Project Cars GO míří na mobilní telefony

Jedná se o hru, která je velmi oblíbená na počítači a herních konzolí. Právě vývojáři se Slightly Mad Studios začínají spolupracovat s Gamevil, aby přinesli mobilní verzi této závodní hry na telefony.

Hra na mobil Gardius Empire se blíží

Registrujte se k nové hře Gardius Empire, která teprve vyjde a získejte do začátku nějaké výhody. Ve chvíli, kdy bude hra k dispozici, tak obdržíte notifikaci a budete moci si zahrát parádní hru.

Hra na mobil War of Crown RPG

Pokud máte rádi taktické android hry, tak právě dnes se dostává na Google Play nová hra od vývojářského studia GameEvil. Po prvních problémech, kdy bylo těžké se připojit na server, je vše jinak a podle všeho už všechno funguje.

Hra na mobil ArcheAge

Jedná se o renovovanou PC hru, kterou si již v této době užívá přes 1.6 miliónů hráčů a teď si ji můžete zahrát i na mobilním telefonu. Dobrodružný svět se svým příběhem. Objevujte jednotlivé záhady, které nastaly před 2000 lety.

Hra na mobil Devilian

Nová android hra od vývojářského studia Gameevil. Jedná se o propracovanou RPG hru, ve které budete ničit hordy nepřátelských vojsk. Využijte sílu Devilian, protože jen tak je dokážete zabít. Epické souboje právě teď začínají.