Vypnout reklamy

Gamevil

Gamevil sídlí v Korei. Nicméně firma se dostala až do USA a to v roce 2006, kdy si v USA otevřela svou kancelář. Tato firma vytvořila hry jako je třeba Gothic 3: The Beginning, Dark Avenger, War of Crown a mnohem více. Původně tedy tvořila hry pro PC, ale následně se vydala cestou mobilních her. Společnost byla založena v roce 2000.

Hra na mobil Giants War

Máme tady novou hru od známých vývojářů Gamevil, kde bude zapotřebí udělat vše proto, abyste se dostali co možná nejdále to bude možné. Je potřeba sestavit silný tým, který se vydá do obrovských soubojů.

Hra na mobil Talion

Braňte své království před draky a jinými monstry. Cestujte skrz celičký svět a bojujte proti nejrůznějším protivníkům. Snažte se získat bohaté trofeje. Vytvořte si taktéž svůj vlastní unikátní charakter.

Project Cars GO míří na mobilní telefony

Jedná se o hru, která je velmi oblíbená na počítači a herních konzolí. Právě vývojáři se Slightly Mad Studios začínají spolupracovat s Gamevil, aby přinesli mobilní verzi této závodní hry na telefony.

Hra na mobil Gardius Empire se blíží

Registrujte se k nové hře Gardius Empire, která teprve vyjde a získejte do začátku nějaké výhody. Ve chvíli, kdy bude hra k dispozici, tak obdržíte notifikaci a budete moci si zahrát parádní hru.