Google Pixel

Mobilní telefony firmy Google se nazývají Google Pixel. Už se nejedná o Nexus mobilní telefony. Právě telefony Google získávají aktualizace systému jako první. Proto je většinou také důvod, proč si telefon Google lidé volí.

Nová verze Google Pixel 2 mají získat aktualizaci na nový systém Android 8.

Porovnání velikosti Pixel XL 2 s nynějšími modely Pixel

Před několika dny jsme mohli vidět fotografií, která ukazuje, jak by měl nový Google Pixel XL 2 vypadat. Vypadá to, že na zadní straně telefonu bude sklíčko, které bude krýt zadní stranu mobilního telefonu. Dále následuje trendy v malých rámečcích na stranách a poměr stran 2:1.

Google Pixel 2 – dohady, design, specifikace – část 2

Tentokrát se podíváme na Hardware, který bude ukrývat nový Google Pixel 2. Můžeme už teď říct, že má dostatek RAM a silný chipset, který zvládne i ty nejnáročnější aplikace. Telefony od Googlu navíc dostávají jako první aktualizace Android, takže telefon je velmi bezpečný.

Taimen. Nový telefon od Google se 4GB RAM.

Taimen je kódové označení pro nástupce telefonu Pixel a Pixel XL z roku 2016. Google se nechal slyšet, že pracuje na třech telefonech, které tento rok vydá. Všechny z nich budou poháněny novým Qualcomm Snapdragon 835 chipsetem.