HTC 10

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Android Oreo přichází na HTC 10, U11 a U Ultra!

Pokud jste se dívali na krátké představení Android Oreo (8.0), tak od té doby začaly různé společnosti vytvářet list a informují, kdy a na jaké telefony se aktualizace Android O dostane. Je určitě dostatečně jasné, že každá firma chce mít aktualizaci na svých vlajkových telefonech co nejrychleji, jenže není to jednoduché.

HTC Ocean Note bez 3.5mm jacku a USB-C?

HTC se rozhodlo vypustit do světa tři nové telefony v průběhu tří měsíců. Kódové označení je Ocean Master, Ocean Note, Ocean Smart. Typ Ocean Note bude mít pravděpodobně největší displej z těchto tří mobilních telefonu. Dnes máme bližší informace o těchto typech.

HTC má poprvé v tomto roce růst tržeb

Společnost HTC se dlouhodobě propadala se svými tržbami a musela propustit i několik zaměstnanců. HTC tvoří hezké mobilní telefony, ale nejsou tak dobře marketingově pojaté jako je třeba Samsung, a také jsou na svůj výkon docela drahé.