HTC

Mobilní telefony firmy HTC byly z počátku velmi kvalitní, ale velmi drahé. S nástupem konkurence se však HTC vytrácelo a v této době (rok 2017) se stále potácí v červených číslech. Telefon má jinak rychlý procesor a je celkově kvalitní, jen HTC prodává velmi drahé telefony.

HTC uvádí nový smartphone: Wildfire E3 Lite

Přečtěte si o novém smartphonu od HTC – Wildfire E3 Lite, který nabízí 6,5palcový HD+ INCELL displej, duální fotoaparát, masivní baterii s kapacitou 5 000 mAh a běží na Androidu 12. Tento model, navzdory svému názvu, je lepší než Wildfire E Plus, alespoň podle oficiálních specifikací. Bohužel HTC zatím neoznámilo dostupnost ani cenu tohoto zařízení. V článku se dozvíte více o jeho funkcích a vlastnostech.

Problémy HTC stále pokračují

Problémy firmy HTC stále pokračují. Problém je hlavně ve výdělcích, které se stále s telefonem nedostavují. Firma i přes optimistické výhledy nemá šanci na návrat.

HTC se nevzdává

HTC se rozhodně nevzdává na trhu s mobilními telefonu a má v plánu se vrátit zpět na vrchol, ale bude to chvíli trvat.

HTC má zase obrovskou ztrátu

HTC se stále topí ve ztrátě a už spousta lidí pochybuje, že se z toho dostane. Tyto ztráty trvají už příliš dlouho. Firma už také přistoupila na změnu strategie.

HTC se odrazilo od dna

HTC se konečně odrazilo od dna a po několika letech neustálých problémů začala firma růst a konečně dosáhla zisku po zdanění.