Huawei Mate X

První skládaný telefon společnosti Huawei je tady. Jedná se o Huawei Mate X a na trh se dostane ve druhém čtvrtletí roku 2019. Tento telefon se skládá z jednoho displeje, který se dá složit a rozložit. Po rozložení má telefon 8 palců. Běží již na systému Android 9.0 Pie a EMUI 9.1. Využívá nejnovější čip Kirin 980 na 7nm výrobní technologií.

Jedná se o opravdu silný telefon s velkou baterií o velikosti 4500mAh. Nechybí ani trojitý fotoaparát 40MPx, 16MPx, 8MPx. 8GB RAM a 512GB interní úložiště.

Huawei Mate Xs v ČR

Nový telefon Huawei Mate Xs je oficiálně k dispozici v České republice. Nový telefon nabídne senzační podívanou s přepracovaným displejem.

Huawei Mate Xs oficiálně

Huawei Mate Xs je takový upgrade telefonu Huawei Mate X z minulého roku. Nicméně je bez Google služeb a tak může se stát, že mimo Čínu bude telefon neprodejný.

Rozbalovací video Mate X

K dispozici máme video, kde recenzent rozbaluje krabici s novým Mate X telefonem. Nicméně je pravděpodobné, že Mate X nedorazí do světa.

Huawei Mate X na TENAA

Nový skládaný telefon Huawei Mate X bude k dispozici již v listopadu. Vše jde již podle plánu, protože telefon obdržel certifikaci TENAA