Vypnout reklamy

Huawei Nova 4

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Huawei nova 4 v prodeji. Alespoň v Číně.

Huawei již představil telefon Huawei nova 4. Telefon s čipem Kirin 970 byl představen 17. prosince. K dispozici je pouze možnost 8 GB RAM + 128 GB. Avšak dvě verze s různými kamerami. Jedna je verze s high-end kamerou a druhá standardní verze.

Huawei nova 4 oficiálně

Huawei nova 4 je jeden z prvních telefonu, který disponuje dírou v displeji jako selfie fotoaparát. Nova 4 má dvě klíčové funkce. První je 25MPx selfie fotoaparát a trojitý senzor na zadní straně. Záleží zase na modelu, který obdržíte.

Výsledky testu Huawei Nova 4

Na začátku tohoto týdne firma Samsung vypustila do světa skvělý telefon Samsung Galaxy A8s a jedná se o první telefon s dírou v displeji. Samsung však nebude vést exkluzivitu v tomto směru moc dlouho, protože Huawei dorazí s Nova 4 (VCE-AL100), a také s dírou v displeji.

Huawei nova 4 v červené a fialové barvě

Představení telefonu Huawei nova 4 se nezadržitelně blíží. Firma si naplánovala událost na 17. prosince, kdy se má mobilní telefon představit. Ten má dorazit se třemi senzory fotoaparátu.

Reklamní video pro Huawei nova 4

Huawei nova 4 se nám představí za 9 dnů a to 17. prosince. Jedná se o první telefon od společnosti Huawei se selfie kamerou v displeji. Nicméně po Samsung Galaxy A8s bude jako druhý na světě.