Huawei P9 Lite

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Huawei oznámil P8 Lite (2017) s 1080p, Kirin 655

Huawei P8 Lite (2017) je nejnovější chytrý telefon, který byl odhalen touto Čínskou společností. Zároveň se dostane i na některé Evropské trhy. Je to docela zvláštní, že nese název dva roky starého mobilního telefonu a přitom je vylepšený oproti P9 Lite.

Huawei prodalo 9 miliónů telefonu P9 celosvětově

Huawei má šanci stát se největší výrobce chytrých telefónů na světě. Podle dnešních informací Huawei prodal 9 miliónů chytrých telefonu Huawei P9. Mobilní telefon Huawei P9 se dostal na trh v Květnu tohoto roku.

Huawei P9 Lite

Nový mobilní telefon, který vyšel v roce 2016 nese pořadové číslo P9. Tento mobilní telefon je vhodný jak na procházení webů, tak i na samotné hraní náročnějších 3D her. Díky většímu displeji 5.2 palců si užijete dokonalý zážitek.

Huawei G9 Lite oficiálně

Říkáte si, jakto že G9. No nejedná se o žádný překlep. Každý si myslel, že se bude „odlehčená“ verze Huawei P9 jmenovat Huawei P9 Lite, ale došlo k velkému překvapení. Stále se jedná o P9 Lite.

Uniklé specifikace Huawei P9 Lite

Rumunský internetový obchod nešťastnou náhodou ukázal veškeré specifikace nového mobilního telefonu Huawei P9 Lite. Tento telefon nebyl ještě představen a online obchod ho nabízel už k prodeji.