Kirin 980

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Kirin 990 bude vyroben na 7nm TSMC procesu

Huawei představil čip Kirin 980, který disponuje dedikovaným čipem pro umělou inteligenci. Dokonce disponuje dvěma jádry pro tyto výpočty. Nový čip se objevil v telefonu Mate 20 a je pravděpodobné, že se dostane na další telefony Huawei P.

Podívejme se na Kirin 980 z blízka

Nový čip Kirin 980 je skvělý čip, který je napěchován technologickými vychytávky. Je opravdu malý a má pouze 74.13mm2, takže je o 30% menší, než Kirin 970. To je výhoda 7nm výrobního procesu. CPU a GPU zabírá méně než polovinu čipu.

Frekvence procesoru u Kirin 980 odhalena

Huawei oznámil svůj nový čip Kirin 980, který disponuje obrovským výkonem a je to jede z prvních čipů postavené na 7nm výrobním procesu. Nicméně společnost zapomněla zmínit některé klíčové specifikace a to je třeba o frekvenci procesoru v jednotlivých clusterech.

Nový čip Kirin 980 představen

Huawei jako každý rok představilo nový čip do mobilního telefonu. Na IFA v Berlíně představil čip Kirin 980, který bude pohánět nový moderní telefon Mate 20 a klíčem úspěchu bude hlavně výroba na 7nm procesu (od TSMC). Díky tomu bude čip spotřebovávat méně energie a zároveň je výkonnější.