LG G3

LG odstartovalo aktualizace na LG G3

Již včera večer se LG rozhodla, že vypustí do Evropy dlouhoočekávanou aktualizaci své vlajkové lodě LG G3. Slyšeli jsme ale, že je vše trošku pomalejší. Navíc v Polsku byly tyto telefony značně limitovány v distribuci minulý měsíc.

Vánoce se blíží. Který mobil si případně přát?

Dnes se podíváme na veškeré nové mobilní telefóny, které tento rok vyšly, případně ještě vyjdou. Podíváme se na to, pro koho jsou dobré a za co utratit peníze. Pokud tedy uvažujete, že budete chtít na Vánoce nový mobilní telefón, tak tento článek byste neměli minout.  

Jak vypadá Android L na Samsung Galaxy S5 a LG G3?

Nedávno uniklo video s novým systémem Android L, který běží na mobilním telefonu Samsung Galaxy S5. Android L se má také objevit i na Galaxy S4. Video, jak vše bude vypadat, máte v novince. Krom toho také byly zveřejněné obrázky, jak nový systém bude vypadat na telefonu LG G3.

LG G3 bude mít Android 5.0 do konce roku

Na stránkách LG se objevil obrázek, který poukazuje na to, že bude v blízké době poskytnuta aktualizace pro vlajkovou loď LG G3. Kdy tomu tak bude, to sděleno nebylo. Více informací v novince.

LG G3 – představení již dnes!

Představení LG G3 proběhne právě dnes, ale na internet se dostalo několik obrázků, které znázorňují, jak by měl takový telefon asi vypadat. Navíc budete tento mobilní telefon ve třech různých barevných kombinacích.