LG G6

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

LG G6 bude mít Android 9 Pie velmi brzy

LG nedávno zveřejnilo informaci, kde ukazuje, které telefony obdrží nový Android 9 Pie. Je zde taktéž vlajkový telefon roku 2017 a to LG G6. Mezitím, co se stabilní verze systému v dohledné době neočekává, na na Geekbench již byl takový telefon otestován.

LG G6 na systému Android Oreo

Systém android Oreo bude brzo na telefonech LG G6. LG G6 s tímto systémem  jsme mohli vidět v testu na Geekbench. To znamená, že je systém v testování na telefonu LG G6.

LG vydalo video k telefonu LG G6+

LG oficiálně vydalo nové produktové video k LG G6. Telefon má být v několika barevných variantách a na videu vidíme modrou a zlatou. Zároveň jde vidět, že bude telefon prachu vzdorný a vodě odolný.

LG G6+ s mnohem větší paměti

LG se rozhodla vydat ještě jeden mobilní telefon, který má být vylepšený LG G6. Zároveň oznámili důležitou aktualizaci pro LG G6, která přinese pár zajímavých vychytávek.