MWC 2018

MWC 2018 se nám blíží. Přesně 25. února to všechno vypukne a bude představen nový mobilní telefon Samsung Galaxy S9. Všichni se na něho velmi těší co přinese. S Galaxy S9 taktéž přichází novinka Samsung DeX Pad.

Živě: Oficiální představení Galaxy S9 s Alzou.cz

Máme pro vás představení nového telefonu Samsung Galaxy S9 a v případě, že nerozumíte příliš dobře anglicky, tak díky Alza.cz máme možnost mít i český překlad. Proto v šest hodin vše začne. Buďte připraveni a pusťte si oficiálně živý přenos konference, kde bude představen skvělý mobilní telefon Samsung Galaxy S9 a S9+. Nabídnou strhující podívanou […]

Huawei nakonec na MWC 2018 něco představí

I když to vypadalo, že Huawei nakonec nic na MWC 2018 nic nepředstaví, tedy nic z vlajkových telefonu jako je P11 (nebo P20? Stále nevíme přesný název). Dnes společnost oznámila na stránce Weibo, že se něco do Barcelóny chystá.

Záhadná Nokia 7 Plus se objevila na GeekBench

HMD Global, která si zakoupila značku Nokia stále sílí a vypadá to, že nabídne i další telefon Nokia 7 Plus. Nokia již slíbila, že na MWC představí něco úžasného. Podle všeho není důvod ve zpomalení co se týče nabízených modelů a to ani pro rok 2018.

Sony řeklo datum svého představení na MWC 2018

Očekáváte nové telefony od společnosti Sony? Tak to se máte na co těšit, protože firma podle všeho ukáže své nové telefony oficiálně 26. února. Je to tak třetí den MWC 2018 v Barcelóně. Pozvánka pro novináře obsahuje jen informaci o tom, že se jedná o technologické inovace.