Vypnout reklamy

Nokia 3.1

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Nokia 3.1 Plus s Android Pie

Nokia 3.1 Plus vyšla v říjnu roku 2018, ale pouze s Android 8.1. Spousta lidí zajímá, kdy dorazí aktualizace pro Android Pie, když má telefon čistý systém Android a je součástí Android One programu.

Nokia 3.1 v recenzi na portálu gsmarena

Stará Nokia měla za cíl propojit miliardu lidí k internetu. Poté přešli na chytrý systém Windows Phone a následně se značka Nokia podala firmě HMD Global, která nabízí víceméně velmi dostupné Android telefony (běžící na internetu např. Nokia 8110 4G).

Nokia 3.1 je již dostupná v Německu, Itálií a Malajsií

Malé, dostupné zařízení Android One, kterým je Nokia 3.1 je již dostupná v Německu, Itálií nebo Malajsií. Cena v Evropě je okolo 150 – 170€. Regionální stránky Nokie tento telefon ještě v nabídce nemají, ale Amazon a další obchody ano.

Nokia 3.1 a Nokia 8110 dostupné na českém trhu

Nové telefony od firmy HMD Global míří na český trh. Jedná se o novou Nokia 3.1 a Nokia 8110. První telefon je cenově dostupný a zařazen do programu Android One. Cena tohoto telefonu je 3599,- Kč s DPH. Nokia 8110 je opětovně inovovaný telefon z 90. let a to za 1999,- Kč.

2. července bude zahájen prodej Nokia 3.1 v US

Na Amazonu se již pro Nokia 3.1 přijímají objednávky. Teď je i potvrzení, že Nokia 3.1 se začne prodávat 2. července. Tato informace je přímo potvrzena společnosti HMD. Avšak prozatím pouze v US.

Nokia promo videa na nové telefony Nokia 2.1, 3.1 a 5.1

HMD Global odhalilo tři nové telefony. Jedná se hlavně o telefon, který je low-end a následně jsou dva telefony střední třídy. Nokia 2.1 bude mít Android Oreo Go Edition a ostatní telefony klasický Android Oreo. Nicméně budou patřit do projektu Android One.