Vypnout reklamy

Nokia 5

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Nokia 3, 5 a 6 získá aktualizaci Android Pie

HMD Global oznámilo na začátku tohoto měsíce čtyři telefony, které obdrží nový systém ke konci listopadu. Má se tedy jednat o telefony Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 8 a Nokia 8 Sirocco.

Nokia 3 (2018) přijde a zároveň Nokia 5 a 6 dostane Android P

V rozhovoru, kterých měl Pekka Rantala požehnaně, tak řekl, že vlastně Nokia 5, 3 a 2 přijdou někdy v budoucnu. Přesné datum však nespecifikoval. Dnes jsme mohli vidět Nokia 3.1 jako uživatelský agent, tedy ten se posílá ve chvíli, kdy daný telefon prohlíží web.

HMD tak trošku potvrdilo, že přijde Nokia 5

HMD tak trošku lehce naznačilo, že telefon Nokia 5 přijde. Odpověděl tak šéf produktu Juho Sarvikas, kde na otázku „Nokia 5 2018, prosím“ odpověděl šéf „buďte připraveni“.

Nokia 5 přežila škrábání, pálení i ohýbání

Jak už to tak bývá, tak většinou po uvedení nového mobilního telefonu, se testuje jeho výdrž. A to hlavně jak moc se ohne, jestli se dokáže regenerovat ve chvíli, kdy je ohněm propálený displej nebo kolik vydrží škrábnutí.