Vypnout reklamy

Nokia 7.1 Plus

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Nokia 7.1 Plus na plakátech před odhalením

Nokia 7.1 Plus je Nokia X7, který dorazí již velmi brzy a to hned zítra! Formální představení telefonu započne v Číně. Do měsíce by se telefon měl dostat na veškeré světové trhy a tím pádem i k nám do České republiky.

Telefon Nokia 7.1 Plus se objevil v testu se Snapdragon 710

Nový telefon Nokia X7 aka Nokia 7.1 Plus se má představit příští týden, ale mezitím tady máme klíčové specifikace přímo z testu, který proběhl. V tomto testu telefon obdržel 1827 bodů  a ve více-jádrovým testu 5937 bodů. Tyto čísla získal právě díky čipu Snapdragon 710.

Nokia dorazí s novým telefonem 16. října

Nokia potvrdila, že 16. října má v Pekingu naplánovanou událost, která se bude týkat série X se ZEISS optikou. Je docela možné, že se jedná o Nokia 7.1 Plus.

Nokia 7.1 Plus se 6.2 palcovým displejem

Nokia 7.1 Plus obdržela certifikaci v Číně, kde byly potvrzené poslední údaje o specifikacích. Podle veškerých informacích se dočkáme telefonu, který bude disponovat sklíčkem na obou stranách.

Nokia 7.1 Plus na fotkách v držení zákazníků

HMD Global již potvrdil, že plánují uvést na trh nové telefony a představení se koná 4. října, takže již příští týden. Stále však přesně nevíme, jestli představí nové Nokia 7.1 a 7.1 Plus nebo vydá formálně Nokia 5.1 Plus a 6.1 Plus, protože ty už byly oficiálně představeny.