Vypnout reklamy

OnePlus 6

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

OnePlus 6 a 6T obdrží Android 10

K dispozici máme informaci ohledně aktualizace telefonu OnePlus 6 a 6T. Tyto telefony nově obdrží systém Android 10 s OxygenOS 10.

Test výdrže Samsung Galaxy Note 9 a dalších vlajkových telefonu

Zajímá vás, jak dlouho vydrží Samsung Galaxy Note 9 při plném zápřahu? Třeba při hraní her nebo sledování videa. Podle testu na YouTube je Note 9 jasný vítěz. V testu se porovnávaly telefony Galaxy Note 9, Galaxy S9+, iPhone X, Huawei P20 Pro a OnePlus 6.

OnePlus je stále větší a větší v Indií. Mezitím co Apple i Samsung ztrácí

OnePlus není nikterak velký výrobce mobilních telefonu, ale prodává se po celém světě. Nicméně prodej je založen na online obchodu. Společnost ani podle vyjádření nechce mít velké prodeje nebo mít malé marže. Chce nabízet high-end telefonu za zajímavé ceny a dostávat do slev starší telefony, které byly nahrazeny.

Červený OnePlus 6 přichází

Oneplus zveřejnilo další video reklamní spot, který je sice krátký a má 15 sekund a nepřímo odhaluje nový telefon v červené barvě. Nicméně je docela jednoduché hádat, že se jedná o upoutávku na červenou barvu OnePlus 6.