Vypnout reklamy

Qualcomm Snapdragon 660

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Moto G6 Plus v testu se Snapdragon 660

Nový Geekbench test odhalil trošku víc z nového telefonu Moto G6 Plus. Ten se bude představovat příští týden v Brazílií. Až do dnešního dne jsme si mysleli, že tento telefon bude vybaven trošku slabším čipem Snapdragon 630.

Xiaomi Mi Note 3 přímo z krabice. Se Snapdragon 660 a 6GB RAM

Nové telefony Mi Mix 2 a Note 3 budou odhaleny velice brzy. V této chvíli se na internetu již objevily další fotky a specifikace právě neoznámeného Note 3. Podle nás je právě Note 3 ten záhadný telefon, který se má objevit po boku Mi Mix 2.

Snapdragon 660 v testu dohání Snapdragon 835

Na začátku tohoto měsíce Qualcomm oznámil nové chipsety Snapdragon 660 a 630 pro telefony střední třídy. Na internetu se objevil test Snapdragon 660, který získal překvapivě dobré výsledky a přiblížil se k high-end modelu Snapdragon 835.

Nový chipset od Samsungu. Exynos 7872.

Z Číny přicházejí nové informace o tom, že Samsung pracuje na novém svém chipsetu pro střední třídu. Jedná se o Exynos 7872. Má mít 6 CPU s jádry Cortex-A53 a Cortex-A73 (ty jsou větší, silnější a spotřebují více energie). V důsledku to znamená, že při normálním používání telefonu se bude využívat jádra A53.