Vypnout reklamy

Qualcomm Snapdragon 835

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Adaptivní displej technologie od Qualcomm

Qualcomm vyrábí čipy, ale zároveň se snaží o to, aby byl  obraz velmi kvalitní. Jedná se o čipy SoC (System on Chip) to znamená, že v jednom čipu je jak GPU, tak i CPU. Qualcomm má tak šanci vylepšovat svůj grafický čip tak, aby byl výsledný obraz co nejlepší.

Qualcomm informoval o tom, že Snapdragon 836 bude mít zpoždění

Jak jsme jednou psali, že Snapdragon 836 vůbec nebude, tak to nebyla tak úplně pravda. On opravdu nebude, ale jen tento rok. Ve zprávě z Qualcomm je informace o tom, že tento rok nebude žádný Snapdragon 836. My jsme však předpokládali, že by mohl být tento nový čip v nových Google telefonech.

Qualcom Snapdragon 836 neexistuje a ani nebude?!

Minulý rok vyšel pro vlajkový telefon nový čip Qualcomm Snapdragon 820, který přišel na trh právě v první polovině roku. Ve druhé polovině roku přišel vylepšený Snapdragon 821. Co ale bude tento rok?

Xiaomi Mi Mix 2 se Snapdragon 836 a Android 8.0

Xiaomi už oficiálně potvrdilo datum představení nového telefonu Mi Mix 2, ale nic okolo zařízení potvrzeno nebylo, krom několika úniků informací. Původně se mluvilo o čip Snapdragon 835, 6 palcový displej, Nugát OS, 3D rozpoznávání tváře a 4500 mAh baterie.

K dispozici máme koncepční video Pixel XL 2

K dispozici byly rendery nového telefonu Google Pixel XL 2. Jedná se o 1 a 30 minutové video, které plně ukazuje každý záhyb nového Pixel XL 2 telefonu. Ten má být dokončen s displejem, který má poměr stran 18:9 a sklíčko na zadní straně.

Samsung Galaxy Note 8 se Snapdragon 836?

Známé pár informací ohledně nového phabletu Galaxy Note 8, který má mít podle všeho 6.3 palcový displej, duální zadní kameru a Android 7.1.1. Poslední informace informují ohledně chipsetu, který zde bude použit.