Vypnout reklamy

Samsung Galaxy A7 2018

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Samsung Galaxy A7 již v prodeji

Nový očekávaný telefon Samsung Galaxy A7 je již v prodeji. Od dnešního dne si můžete zakoupit telefon v černé barvě a následovat budou modrá a zlatá. Doporučená maloobchodní cena je 8 999,- Kč a díky svému trojitému fotoaparátu na zadní straně, se má stát trhákem střední třídy.

Nový Samsung Galaxy A7 2018 oficiálně

Již jsme mohli vědět z dřívějška, že Samsung chystá první telefon Samsung s trojitým fotoaparátem. Nebude to Samsung Galaxy S10, ale naopak telefon vyšší střední třídy Galaxy A7 2018.

Samsung Galaxy A7 2018 dorazí se třemi senzory na zadní straně

Příští měsíc 11. října Samsung podle všeho oznámí a představí telefon Galaxy A9 Pro 2018, který má dorazit se čtyřmi kamerami na zadní straně. Zároveň bude mít v sobě čip pro vyšší střední třídu a to Snapdragon 710. Nicméně vedle něho bude představen levnější varianta Galaxy A7 2018.