Samsung v Česku spustil prodej Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite a Galaxy A71

Prodej nových telefonu Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, Galaxy A71 dorazil do české republiky. Nyní je můžete vidět v obchodech.
Prodej nových telefonu Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, Galaxy A71 dorazil do české republiky. Nyní je můžete vidět v obchodech.
Samsung dorazil s aktualizovaným 3D skenerem, který nyní má dva módy a to je mód člověk nebo věc. Je jen na vás, co fotíte.
Do české republiky míří nové telefony Samsung Galaxy S10 Lite a Note 10 Lite. Nabízejí úctyhodný výkon i fotoaparát.
Nové fotografie telefonu Note 10 Lite je zase k dispozici. Oznámení tohoto telefonu očekáváme v únoru na MWC 2020.
Samsung Galaxy Note 10 Lite a jeho specifikace. Samotný telefon dorazí na trh uprostřed ledna a to za cenu okolo 630€.
K dispozici máme rendery telefonu Samsung Galaxy Note 10 Lite. Víme, kdy telefon dorazí na trh a kolik senzorů fotoaparátu bude mít.