Vypnout reklamy

Nové fotografie telefonu Note 10 Lite je zase k dispozici. Oznámení tohoto telefonu očekáváme v únoru na MWC 2020.

Již jsme slyšeli spoustu informací ohledně nového Note 10 Lite, nicméně fotografií bylo stále málo.

Nyní máme k dispozici fotografií telefonu, která ukazuje jeho design v plné parádě a to jak z přední, tak i ze zadní části. Oznámení tohoto telefonu očekáváme v únoru na MWC 2020 a to hned vedle vlajkových telefonu Galaxy S11 (S20). Jeden YouTuber tweetnul sérií fotografií, kde vidíme i S Pen.

Podle posledních informací bude telefon vypadat téměř stejně, jako standardní telefon Note 10, alespoň z přední části. Dále nechybí malý rámeček a uprostřed displeje v horní části vidíme selfie kameru.

Displej očekáváme s rozlišením 2400 x 1800px OLED s poměrem stran 20:9.

Zadní strana je designově standardem roku 2020

Na zadní straně je nový standardní design telefonu a to ať u Galaxy A telefonu, tak i u vlajkových telefonu. Čtvercové uspořádání s trojitým senzorem a s bleskem.

Telefon má mít čip Exynos 9810 a baterií o velikosti 4500mAh. Zároveň snímač otisků prstů v displeji a 3.5mm audio jack.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.