Samsung Galaxy Note 4

Telefon Samsung Galaxy Note 4 vyšel v září roku 2014. Tento telefon disponoval SAMOLED displejem o velikosti 5.7 palců. Displej byl chráněn sklíčkem Gorilla Glass 4. Dále byl k dispozici se systémem Android 6.0 (M), ale dále již aktualizovat nešel.

Čip Qualcomm Snapdragon 805 se čtyřjádrem a Čip pro EU Exynos 5433 disponovatl už osmijádrem.

GPU jednotka Adreno 420 (Snapdragon 805) a Mali-T760 MP6 (Exynos 5433).

Fotoaparát disponuje 16MPx rozlišením a pro selfie fotografie 3.7MPx.

Galaxy Note 4 dostává aktualizaci v Evropě

Samsung Galaxy Note 4 bylo tak trochu zapomenuto. Jedná se o zařízení, které je většinou ignorováno, co se týče aktualizací a všeho okolo. Většina uživatelů Galaxy Note 4 si jen mohlo nechat zdát o tom, že by dostali nový Android 6.0.

Galaxy Note Edge vs Galaxy Note 4

Oba telefony jsou si skoro podobné, ale v něčem se přece jen lyší. Který z těchto telefonu je lepší a hezčí? Který byste si koupili právě vy? Mnohem víc v naší novince, kde jsme sehnali obrázky obou telefónu. Mobilní telefóny porovnává server AndroidCentral.

Samsung ukázal S Pen v praxi – reklamy

Podívejte se na pár nových reklam, kde Samsung ukazuje svůj nový telefon Samsung Galaxy Note 4, kde je používání S pen samozřejmostí. Jelikož se poslední dny nic neděje a tak všechno utichlo, tak se zítra pokusíme opět zveřejnit další TOP hry, které vyšly tento týden.