Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Note 9

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Telefon Galaxy Note 9 má Android 10

Aktualizace telefonu Note 9 je tady. Získáváte nový systém Android 10. Stačí zamířit do nastavení, kde kliknete na aktualizaci softwaru.

Samsung Galaxy Note 9 s Android 10

Vlajkové telefony z roku 2018 obdrží novou aktualizaci na Android 10. Podle všeho Note 9 získává plnou verzi systému Android 10 a věříme, že další vlajkové telefony budou následovat.

Samsung má noční mód i pro Note 9

Poté, co telefony Galaxy S9 a S9+ obdrželi nový noční mód, tak i vlajkový telefon Note 9 získá noční mód. Nový firmware N960FXXU3CSF9 již dorazila na telefony Note 9 v Německu a má 704MB.

Test DxOMark selfie kamer

Server DxOMark konečně začal testovat selfie kamery u mobilních telefonu. Dokázal udělat v testu přes 1500 fotografií a více jak 2 hodinové video z každého telefonu. K dispozici máme 13 otestovaných telefonu.

Samsung Galaxy Note 9 s technologií Dolby Atmos

Samsung pracoval na dedikovaném herním módu s Dolby Atmos pro ještě lepší zážitek z hraní. To vše na systému Android 9.0, kterým chce firma aktualizovat Samsung Galaxy Note 9. Tento mód se již objevil v beta verzích na Galaxy S9 telefonech.