Vypnout reklamy

Server DxOMark konečně začal testovat selfie kamery u mobilních telefonu. Dokázal udělat v testu přes 1500 fotografií a více jak 2 hodinové video z každého telefonu. K dispozici máme 13 otestovaných telefonu. Nejvyšší příčky sdílí telefon Google Pixel 3 s telefonem Samsung Galaxy Note 9. Tyto dva telefony mají 8 bodový náskok oproti telefonu Xiaomi […]

Server DxOMark konečně začal testovat selfie kamery u mobilních telefonu. Dokázal udělat v testu přes 1500 fotografií a více jak 2 hodinové video z každého telefonu. K dispozici máme 13 otestovaných telefonu.

Nejvyšší příčky sdílí telefon Google Pixel 3 s telefonem Samsung Galaxy Note 9. Tyto dva telefony mají 8 bodový náskok oproti telefonu Xiaomi Mi Mix 3.

DxOMark selfie test

DxOMark selfie test

Telefon Apple iPhone XS Max je na čtvrté pozici. Co je zajímavé, tak právě telefon Samsung Galaxy S9+, který má o 11 bodů méně, než Samsung Galaxy Note 9 a přičemž mají podobný hardware. Je možné, že Galaxy S9+ byl otestován ještě předtím, než dorazila nová aktualizace, která opravovala chyby.

Podle serveru DxOMark je telefon Google Pixel 3 nejlepší telefon pro selfie. Fotoaparát dokáže zachytit detaily a textury. Samsung Galaxy Note 9 zase nabízí méně šumu (ale zase s méně detaily), ale nejlepší video selfie udělal právě telefon Note 9.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.