Vypnout reklamy

Samsung Galaxy P30

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Specifikace Samsung Galaxy A6s (formálně Galaxy P30)

Střední třída Galaxy A bude rozšířena o další dva telefony. Původně se mluvilo o nové řadě P30, avšak tato úvaha byla firmou Samsung vyvrácena a telefony se stanou součásti série A. Tentokrát zde máme specifikace telefonu Galaxy A6s.

Samsung Galaxy P30 bude nakonec součásti Galaxy A série

Ohledně nové série Galaxy P bylo ticho po pěšině. Samsung začal zveřejňovat informace ohledně telefonu Samsung Galaxy P30 a P30+. Nicméně dnes nastal nečekaný obrat. Samsung přišel s tím, že nová série mobilních telefonu se nekoná.

Nové telefony Samsung Galaxy P30 obdržely certifikaci 3C

Podle veškerých informací to vypadá, že Samsung pracuje na nové řadě P. Jedná se o telefony P30 a P30 Plus, které mají disponovat jako první snímačem otisků prstů v displeji od Samsungu. Očekává se, že se telefony představí právě na události 4X the Fun a to 11. října.