Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 je první mobilní telefon, který byl voděodolný od této společnosti. Nový Galaxy S6 to bohužel neměl a Galaxy S7 je zase zpátky s voděodolnosti. Pojďme se podívat, jak si Galaxy S5 daří. Jeho konkurence je právě Sony Xperia Z3 (která souboj vyhrála).

Vánoce se blíží. Který mobil si případně přát?

Dnes se podíváme na veškeré nové mobilní telefóny, které tento rok vyšly, případně ještě vyjdou. Podíváme se na to, pro koho jsou dobré a za co utratit peníze. Pokud tedy uvažujete, že budete chtít na Vánoce nový mobilní telefón, tak tento článek byste neměli minout.  

Jak vypadá Android L na Samsung Galaxy S5 a LG G3?

Nedávno uniklo video s novým systémem Android L, který běží na mobilním telefonu Samsung Galaxy S5. Android L se má také objevit i na Galaxy S4. Video, jak vše bude vypadat, máte v novince. Krom toho také byly zveřejněné obrázky, jak nový systém bude vypadat na telefonu LG G3.

Máme video, jak bude vypadat Android L!

Za necelý měsíc dostanou Samsungy nový operační systém Android L. Měl by být mnohem více propracovaný a rychlejší než stávající a hlavně se dočkám různých změn v oblasti designu. Hlavní taktéž je, že bude mnohem bezpečnější a zabrání tak různémů sledování. Google tak reaguje na aférky CIA.

T-Mobile Galaxy S5 unboxing

Nový Samsung Galaxy S5 se dostane na trh příští měsíc a my se dnes můžeme podívat, jaké varianty nám operátor T-Mobile nabídne a co můžeme od mobilního telefonu očekávat. V krabičce máme Samsung Galaxy S5, nabíječku a nějaké papíry…. Žádný bonus?