Vypnout reklamy

Virtuální realita

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Novinka s virtuálními brýlemi na tobogánu

Ballast vytvořili virtuální brýle, které pracují na tobogánech. Senzory, které jsou po tobogánu rozmístěny dávají informace do brýlí. Zažijete tak něco úplně jiného, protože se kolem vás zobrazuje virtuální realita a ne ta, kde v tobogánu jedete.

Hra na mobil Merry Snowballs

Vánoce máme za sebou, ale k dispozici máme sněhové koule. Vaším úkolem je vyhrát souboje. K dispozici je také 360 stupňový mód, díky kterému můžete pohybovat s telefonem kolem dokola, abyste sestřelili protivníky.

Google Daydream virtuální brýle budou stát pouze 79$

Představení virtuálních brýlí od Google bude právě dnes zároveň s uvedením jejich nových telefonu Google Pixel a Pixel XL. Již se nebude jednat o značku nexus. Krom toho představí i další novinky jako je Chromecast Ultra, Google Home Assistant, Google Wi-Fi Router a právě i Daydream VR.