Xiaomi Mi 5S

Xiaomi vydalo nový telefon Xiaomi Mi 5S v říjnu roku 2016. Tento telefon patří mezi střední třídu, avšak i na rok a na typ telefonu, měl 4GB RAM a silný čip Snapdragon 821.

Dále má telefon systém Android 6.0 s možnosti vylepšení na Android 7.0. Nechybí ani 12MPx zadní fotoaparát a 4MPx selfie fotoaparát.

Čip Snapdragon 821 disponuje čtyřjádrovým procesorem s Kryo jádry a GPU Adreno 530.

Xiaomi Mi 5s – fotky z fotoaparátu Sony IMX378 senzor

Nový Xiaomi Mi5s byl oznámen a s ním i 5s Plus.  K dispozici máme několik fotografií, které mají obrovské rozlišení 4000 x 3000px (12-megapixel). Tento fotoaparát má opravdu velmi dobré fotky z místnosti, které jsou málo osvětlené a veškeré fotky vypadají opravdu profesionálně.

Xiaomi Mi 5S – Cena a jak fotí?

Toto úterý 27. září Xiaomi odhalí svůj nový mobilní telefon Xiaomi Mi 5S na který všichni čekají. Jedná se o vlajkový telefon společnosti, takže by měl být docela nabitý hardwarovými prvky. Prvně si asi ukážeme fotografii, která byla pořízena právě mobilním telefonem.

Xiaomi Mi 5S bude odhalen příští týden

Xiaomi začíná posílat různé pozvánky. 27. září se má konat událost, na které bude nový mobilní telefon společnosti Xiaomi odhalen. Podle všeho má tento telefon mít novinku v podobě Qualcomm ultrasonic snímač otisků prstů.