Vypnout reklamy

Xiaomi Mi 6X

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Xiaomi Mi 6X – fotografie a video

Již dnes bude představen nový telefon Xiaomi Mi 6X. Již jsme se dozvěděli spoustu informací o novém telefonu. Telefon se již objevil i na samotném Android.com, ale teď je i na síti Weibo.

Xiaomi Mi 6X na Android.com

Je to už jen pár dní, než Xiaomi oficiálně představí nový telefon Xiaomi Mi 6X. Avšak již teď víme vše o tomto novém telefonu, takže představení nebude žádné překvápko.

Xiaomi Mi 6X bude hvězdou večera

Xiaomi již začalo odesílat pozvánky na událost 25. dubna. Nicméně nebylo úplně jisté co se bude odhalovat nebo kde. Avšak dnes již je vše jasné a bude se jednat o nový telefon Xiaomi Mi 6X.

Xiaomi Mi 6X bude odhalen 25. dubna

Xiaomi začalo rozesílat pozvánky na událost, která se koná 25. dubna a to na univerzitě Wuhan. Nový telefon, který má být odhalen, tak se jmenuje Xiaomi Mi 6X. Nedávno získal certifikaci telekomunikačního úřadu v Číně.