Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6 dostane 4GB variantu

Xiaomi Mi 6 je k dispozici už od dubna roku 2017, ale je dostupný pouze v 6GB variantě. Společnost změnila názor a taktéž dodá telefon s variantou 4GB. Důvodem je samozřejmě nižší cena a tak větší dostupnost.

Oficiální hudba pro Xiaomi Mi 6. V prodeji od 26. dubna

Xiaom Mi 6 bude pravděpodobně pouze pro Čínský trh, ale je jasné, že spousta Čínských obchodníků bude telefon odesílat do celého světa. Mobil tak lehce naleznete třeba na ebay. Xiaomi vydalo oficiální video pro Xiaomi Mi 6.

Telefon Xiaomi Mi 6 oficiálně

Xiaomi Mi 6 je oficiálně venku. Představil ho ředitel Lei Jun dnes ráno. Telefon bude mít 5.15 palcový LCD displej s FHD rozlišením. Nechybí ani rychlý Snapdragon 835 procesor s osmijádrem a 2.45GHz. Dále k dispozici bude Adreno 540 a 6GB RAM.

Xiaomi Mi 6 navštívil testovací server GFXBench

Xiaomi Mi 6 bude pravděpodobně odhalen zítra. Avšak ještě před úplným odhalení se dostal na server GFXBench. Podle této stránky bude mít opravdu silný chipset a také dostatečné rozlišení pro svou velikost displeje.

Xiaomi MI 6 se 6GB RAM překonal Galaxy S8 a S8+ v testu

Testy ukazují svým zákazníkům, jak silný telefon je a co všechno dokáže. Avšak nedá se jim až tak 100% věřit, jelikož testy nejsou prováděny v reálném prostředí ve kterém ho využívají všichni zákaznici. Záleží hodně na optimalizaci systému, výdrži a dalších aspektech.