Vypnout reklamy

Xiaomi Mi 8 Explorer

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Xiaomi Mi 8 Explorer s 960fps módem

Telefon Xiaomi Mi 8 Explorer obdrží aktualizaci na MIUI OS 10, což přinese i vylepšení v oblasti fotoaparátu. Nová ROM má označení MIUI V10.1.2.0.PEHCNFI a je založena na Android 9 Pie.

Xiaomi Mi 8 Explorer dorazí do světa

Den poté, co se Mi 8 Explorer dostal na trh v Číně, tak se tento chytrý telefon objevil na TENAA s malým výřezem a stejným modelovým označením M1807E8A. Naznačuje to, že se telefon dostává i mimo svůj trh a vypadá to tedy na světovou variantu.

Xiaomi Mi 8 Explorer za 530$

Xiaomi oznámil Mi 8 sérií a v ní měl tři verze. První je standardní verze, druhá je levnější Mi 8 SE a prémiová varianta, která disponuje vlastním řešením Face ID a ten se nazývá Xiaomi Mi 8 Explorer.

Xiaomi Mi 8 Explorer 24. července v obchodech

Xiaomi vypustilo do světa tři vlajkové telefony v květnu a jednalo se o Mi 8, Lite verzi a Mi 8 SE a vypadá to i na variantu Mi 8 Explorer. První dva telefony již jsou na pultech od června a prodávají se. Třetí varianta stále nikoliv.