Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Max 3

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Xiaomi řeklo „ne“ pro Snapdragon 710 u Mi Max 3

Hlavní marketingový šéf musel vysvětlit informace ohledně Snapdragon 710 a nového telefonu Xiaomi Mi Max 3. Šéf to napsal na své oficiální stránky Xiaomi na Weibo a fanoušci nejsou moc šťastní. Výslovně tuto možnost popřel.

Kompletně odhalené specifikace Xiaomi Mi Max 3

Nový telefon Xiaomi Mi Max 3 se odhalí zítra, ale ještě den předtím tady máme k dispozici únik informací, kde se dozvídáme kompletní specifikace. Ještě včera jsme získaly oficiální rendery telefonu a dnes máme oficiální specifikace.

Oficiální rendery Xiaomi Mi Max 3

Včera se na internetu objevila krabice nového telefonu Mi Max 3 a zároveň se potvrdily specifikace. Dnes ještě dva dny před oficiálním odhalením, se na internet dostaly díky šéfovi Xiaomi, spousta nových fotografií telefonu.

Xiaomi Mi Max 3 dorazí 19. července

Další phablet od Xiaomi se bude nazývat Xiaomi Mi Max 3 a poslední dva měsíce je na internetu pečený vařený. 10 dní poté, co byla odhalená krabička telefonu na oficiálním profilu společnosti, tak teď máme i oznámeno datum vydání.