Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Mix 2

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Xiaomi Mi Mix 2 dorazil do Nizozemska

Včera Xiaomi Mi Mix 2 byl představen ve Španělsku a dnes dorazil do další země Evropy. Jedná se tedy o Nizozemsko, kde je telefon v 6GB RAM variantě a 64 GB interní úložiště. Dále se prodává za 599€.

Jak obstál telefon Xiaomi Mi Mix 2 ve výdrži?

Nový telefon Mi Mix 2 prošel celou řadu proměn, ale co se týče výdrže batérie, tak to není žádná hitparáda. Telefon přichází s baterií 3400 mAh. Disponuje právě 10nm Snapdragon 835 procesorem a rozlišením displeje 1080p namísto QHD. Telefon vydrží okolo 9 hodin.

Nové telefony pro 37. týden

Dnes se podíváme na nové telefony, které tento týden vyšly. Určitě víte, že tento týden byly v plánu hned několik představení. Jednalo se hlavně o dva telefony, které byly očekávané a do prodeje se dostal nový Galaxy Note 8.

Xiaomi Mi Mix 2 oficiálně představen

Tak jak jsme slíbili, tak i píšeme. Dnes byl nový telefon od Čínského výrobce Xiaomi představen. Jedná se o nový Xiaomi Mi Mix 2, který má být téměř bez rámečkový. K dispozici bude se Snapdragon 835.