Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Mix 3

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Xiaomi Mi Mix 3 je v Evropě

Xiaomi Mi Mix 3 byl představen v říjnu v Číně a v této chvíli se již telefon objevuje v Evropě. Předpokládané datum prodeje v Evropě bylo již v prosinci, ale nestalo se tak. Čekání je u konce.

MIUI 10 dostupný na Xiaomi Mi Mix 3 s Android Pie

Mezitím co většina zákazníků s telefonem Mi Mix 3 čeká na vydání nového MIUI 10, tak v této chvíli je nadstavba dostupná pro tyto telefony. Lze ji stáhnout jako ROM. Aktualizace se však standardní cestou dostane na telefony v prvním čtvrtletí 2019.

Xiaomi Mi Mix 3 již obdrželo Bluetooth, EEC certifikaci

Xiaomi Mi Mix 3 je velice očekávaný telefon. Právě tento telefon započal sérií bez-rámečkových mobilních telefonu. Nebýt Xiaomi, tak by se vývoj telefonu nikam neposunul. Nicméně další verze tohoto telefonu se dostává do Evropy, jelikož již obdržel certifikaci EEC. Xiaomi Mi Mix 3 má dorazit do Německa již 1. prosince.