Vypnout reklamy

Xiaomi Redmi 5

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Xiaomi oznámilo 27.6 miliónu odeslaných telefonu

Včera měla firma Xiaomi svou událost, kde ukazovala Redmi 5 a Redmi 5 Plus. Nicméně před tím oznámila společnost několik důležitých informací. Společnost totiž oznámila, že za třetí kvartál 2017 odeslala 27.6 miliónů telefonu.

Xiaomi Redmi 5 a Redmi 5 Plus je na Aliexpress

Xiaomi spouští prodej Redmi 5 a Redmi 5 Plus právě 7. prosince, ale již dnes můžeme tyto telefony vidět na AliExpress. Obchodník se jmenuje Xiaomi Online Store  a nabízí normální verzi v černé barvě za 199$ a 209$ za modrou nebo růžovou.

Xiaomi Redmi 5 v promu

Xiaomi představí Redmi 5 7. prosince. Tento telefon přijde ve čtyřech barvách. K dispozici máme reklamní video, které ukazuje mobilní telefon v akci. Xiaomi Redmi 5 bude mít vysoký displej a nebude mít „home“ tlačítko.

Xiaomi Redmi 5 přijde s MIUI 9

Hned od počátku, kdy Xiaomi Redmi 5 vyjde, tedy 7. prosince, tak bude mít nové uživatelské rozhraní MIUI 9. K dispozici máme pár informací o specifikaci tohoto nového telefonu, a také to, že bude mít k dispozici hybridní SIM slot.