Strašidelné hádanky v mobilní hře Grandma: Hra podobná Granny plná hororu

Pokud milujete napínavé horory a hrůzostrašné hry, mám pro vás novinku, kterou byste měli určitě zkontrolovat. Grandma: The Mobile Game je mobilní verze nezávislé hry Grandma, která byla vydána na platformě…

Strašidelné hádanky v mobilní hře Grandma: Hra podobná Granny plná hororu

Pokud milujete napínavé horory a hrůzostrašné hry, mám pro vás novinku, kterou byste měli určitě zkontrolovat. Grandma: The Mobile Game je mobilní verze nezávislé hry Grandma, která byla vydána na platformě itch.io pro PC v roce 2017. Cena hry je $1.99 a byla vyvinuta sólovým vývojářem Scottem Castlem pod bannrem Uneasy Game Studios.

Ponořte se do strašidelného světa, kdy Grandma: The Mobile Game testuje vaši odvahu proti děsivému tichu starobylého domu naplněného hrůzou. Představte si, že jste uvězněni v objetí své vlastní babičky. Hrozivé, že? Úkolem je skládat dohromady puzzle, zatímco se setkáváte s neviditelnými hrůzami.

Ve hře se ujmete role Marie, která spěchá do tajemné babiččiny domu po znepokojivém hovoru od své sestry. Uvnitř se ocitnete v duchovní svatyni, kde je vše utajeno. Jediný zvuk je ten mrazivý šum starého přehrávače. Místo působí opuštěně a vaším jediným zdrojem světla je vaše baterka.

Různé zápisky v deníku slouží jako nápovědy a pomáhají vám při řešení hádanek. Deník vypráví temný příběh od toho, jak Grandma držela Lily zamčenou až po střípky podivných značek na zádech vaší sestry. Pak je tu ještě tento plyšový medvídek, který se neustále objevuje na různých místech, jemná nápověda, že Lily by se mohla pohybovat poblíž nebo vás provázet. Podívejte se na ukázku hry níže!

Můžete očekávat každou hru jiné rozložení. Při průzkumu zamlžených místností narazíte na skoky hrůzy a děsivou hudbu, která s hrou přichází, jakmile si ji stáhnete. Jak procházíte stínovými místnostmi, dozvíte se, jak stresující to pro Lily bylo, když vaše matka zanechala obě za péčí vaší nestabilní Grandma.

Prezentace by mohla být lepší a trochu více kontextu nebo silnější dějová linka by byla skvělá. Nicméně, Grandma: The Mobile Game stojí za to vyzkoušet. Pokud milujete letmé pohledy na duchovní postavy ve tmě, zkuste si hru stáhnout na itch.io.

Mezitím, pokud máte raději roztomilé věci, podívejte se na naše další novinky o Cat Cooking Bar, nové hře na vaření, která vám přinese vibru Neko Atsume.

Pokud chcete objevovat záhadu babiččinyho domu a bojovat proti hrůze, zkuste si Grandma: The Mobile Game a buďte připraveni na napínavé okamžiky! – Pokud máte rádi hrůzu a tajuplné hry, určitě si vyzkoušejte Grandma: The Mobile Game od Uneasy Game Studios. – Hra je k dispozici za cenu $1.99 a nabízí stra

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/grandma-the-mobile-game/