Vypnout reklamy

Jedná se o strategickou hru, ve které budete muset bojovat proti několika nepřátelům. Snažte se najít mechanizmus, jak potrápit své protivníky a budujte nové budovy a válčete s nepřáteli. Je velmi důležité, abyste v bojích používali různé meče a kouzla. V týmu se navíc mnohem lépe bojuje, takže pokud můžete, tak si vytvořte tým se […]

Jedná se o strategickou hru, ve které budete muset bojovat proti několika nepřátelům. Snažte se najít mechanizmus, jak potrápit své protivníky a budujte nové budovy a válčete s nepřáteli.

Je velmi důležité, abyste v bojích používali různé meče a kouzla. V týmu se navíc mnohem lépe bojuje, takže pokud můžete, tak si vytvořte tým se kterým pak budete hrát. Všechno musíte mít strategicky rozplánováno. Odehrávají se tady souboje hráč vs hráč.

Vybudujte si hlavně své městečko hrdinů, vybudujte a získejte suroviny. Odstartujte kariéru se svým týmem a vyhrávejte souboje. Najměte si vynikající pracovníky, bojovníky a hrdiny. Nezapomínejte, že je velmi důležité vyhledávat nové možnosti, abyste se posouvali dále.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.