Vypnout reklamy

Stříbrný Huawei Mate 20 na novém videu

I když nový prémiový telefon Huawei Mate 20 Pro se na internetu ukazuje ve větší míře a to i v případě, kdy není
Huawei Mate 20 pozvánka

I když nový prémiový telefon Huawei Mate 20 Pro se na internetu ukazuje ve větší míře a to i v případě, kdy není oficiálně oznámen, tak regulérní verze nikoliv. Dnes se to ale změnilo. Mate 20 je teď k vidění na novém videu, které se objevilo na sociální sítí Weibo.

Video je krátké, takže není moc detailní. Avšak dá vám perfektní pohled na nový chytrý telefon Huawei. I regulérní telefon disponuje čtvercovým uspořádáním fotoaparátu na zadní straně. Nicméně klasická verze nebude disponovat snímačem otisků prstů v displeji, ale vidíme tady klasický snímač otisků pod těmito senzory fotoaparátu.

Když se podíváme na přední část displeje Mate 20, tak je zde minimální rámeček. Na rozdíl od prémiového telefonu Mate 20 Pro tady není velký výřez. K dispozici je pouze výřez ve tvaru kapky, kde je umístěna přední kamera. Reproduktor, který je povětšinou ve výřezu, tak je nyní téměř v rámečku.

Telefony Huawei Mate 20 budeme moci zakoupit na konci října.  Podle všeho má být telefon v černé, modré, zelené a „gradient“ barvě. Video naznačuje, že dorazí i stříbrná.

Zdroj