Tapety na mobilní telefon z Huawei Mate 20

Na internet se dostaly tapety z mobilního telefonu Huawei Mate 20. K dispozici jsou živé tapety a témata, které si již můžete stáhnout a to zcela zdarma. Nový telefon Huawei Mate 20 je za rohem. Jelikož má vyjít 16. října, tak se již objevily tapety na mobil. Vývojáři z XDA dostali veškeré tapety z telefonu […]

Tapeta na mobil z telefonu Huawei Mate 20

Na internet se dostaly tapety z mobilního telefonu Huawei Mate 20. K dispozici jsou živé tapety a témata, které si již můžete stáhnout a to zcela zdarma.

Nový telefon Huawei Mate 20 je za rohem. Jelikož má vyjít 16. října, tak se již objevily tapety na mobil. Vývojáři z XDA dostali veškeré tapety z telefonu právě z nadstavby EMUI.

K dispozici je celkem 14 tapet na mobilní telefon v rozlišení 2160x2244px, takže budou vypadat dobře na většině mobilech.

K dispozici jsou také animované tapety (živé), které nemusí fungovat na všech telefonech. Podpora těchto tapet je od Android verze 6.

Můžete si užít i některá témata z Huawei Mate 20. Tapety a ikonky jsou určené exkluzivně pro telefony Huawei běžící na EMUI 8 nebo 9.

Jak nainstalovat témata?

Nainstalovat téma je o něco těžší. Je potřeba, abyste rozbalili soubory .hwt do zařízení Huawei a složky Themes. Většinou se jedná o interní paměť -> Huawei -> Themes. Cesta však může být jiná, záleží na mobilním telefonu. Pokud neexistuje, tak si ji můžete vytvořit sami. 

Až to budete mít, tak navštivte aplikaci Huawei Themes v mobilním telefonu a pod záložkou „Me“ najdete své témata.