Vypnout reklamy

Subway Surfers je první hrou, která dosáhla 1 miliardy stažení

Vydáno dne: 17.3.2018

Hra Subway Surfers se může pyšnit dalším milníkem. Nikoliv, že v minulosti byla velmi hratelnou, možná i teď je stále spousta aktivních hráčů. Jedná se o hru od vývojářů Kiloo. Tato hra dorazila na trh před šesti lety a to tedy v roce 2012. Je to již dlouhá doba. Pamatujeme si, jak v té době […]

Hra Subway Surfers se může pyšnit dalším milníkem. Nikoliv, že v minulosti byla velmi hratelnou, možná i teď je stále spousta aktivních hráčů. Jedná se o hru od vývojářů Kiloo.

Tato hra dorazila na trh před šesti lety a to tedy v roce 2012. Je to již dlouhá doba. Pamatujeme si, jak v té době byly velmi populární tablety, kdy ale jejich zájem velmi rychle opadl. Nicméně tablety teď slouží dětem právě na hry. Díky velké obrazovce a velkému výkonu je to ideální společník.

Subway Surfers - android hra

Subway Surfers – android hra

Tým, který stojí za touto hrou nikdy nepřestali s podporou a každý měsíc přidávají nějakou soutěž. Podle výrobců je Subway Surfers nejstahovanější hrou roku 2017.

Subway Surfers - android hra

Subway Surfers – android hra

Teprve minulý rok hra překonala 400 miliónu organického stažení na Android a iOS platformách. Nicméně tím to nekončí a šéf společnosti slibuje další a další překvapení této hry.

https://www.youtube.com/watch?v=vx3Og0HEJ3Q&ab_channel=KilooGames

Hra má stále svá světová tour

V této době je na světě celkem 79 dílů, tedy 79 světů, které se hrou navštívíte.

Nejvíce hratelná města ve hře jsou z Peru, Saint Petersburg a Cairo. Myslíme si, že je na čase oživit tuto zajímavou hru. Pojďme si ji zahrát.

Subway Surfers
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Honor Band 6 již 3. listopadu
Honor Band 5

Honor Band 6 bude mít velký displej, který bude přes celou přední část hodinek a to s OLED technologií. Pravděpodobně Přečíst si více

Skládací telefon Xiaomi Z Fold
Xiaomi Z Fold

Nový telefon Xiaomi Z Fold bude pravděpodobně na začátku roku 2021 představen. Pojďme se podívat, co si firma Xiaomi přichystala.

Honor 10X Lite s Kirin 710
Honor 10X Lite

Honor 10X Lite dorazil na trh, ale prozatím jen do Ruska a Saudské Arábie. Uvidíme, kdy telefon dorazí třeba do Přečíst si více

Epic jde tvrdě po Apple a nazval ho monopolem a lhářem
Epic Games Store

Epic jde tvrdě proti Apple a nazývá ho lhářem a obrovským monopolem, což Apple na druho ustranu odmítá.

Tágy: