Vypnout reklamy

Super Mario Run je k dispozici na Google Play

Vydáno dne: 23.3.2017

Očekávaná android hra Mário je již k dispozici. Jedná se o hru přímo od vývojáře Nintendo, takže ví, co dělají. Dostaňte se s Máriem k hradu, kde budete se svou princeznou, jenže princeznu ohrožuje velký zloduch a vy ji musíte zachránit. Hru jsme již představili v minulém článku zde Jedná se o jednoduchou skákačku, kde […]

Očekávaná android hra Mário je již k dispozici. Jedná se o hru přímo od vývojáře Nintendo, takže ví, co dělají. Dostaňte se s Máriem k hradu, kde budete se svou princeznou, jenže princeznu ohrožuje velký zloduch a vy ji musíte zachránit.

Jedná se o jednoduchou skákačku, kde budete pouhým kliknutím na obrazovku svého hrdinu Mário ovládat. K dispozici budou taktéž bonusy. Ty získáte třeba ve chvíli, kdy praštíte hlavou o objekty nad vámi. Ty jsou většinou označené otazníkem. Můžete se zvětšit a dostat se tam, kam byste se jinak nedostali.

Následně sbírejte veškeré mince. Hra však vyžaduje připojení k internetu, protože si neustále něco stahuje. Většinou danou mapu, abyste se mohli dostat dále. Gamesa je sice zdarma, ale jen v omezené míře. První čtyři úrovně v prvním světě jsou zdarma, ale ty další již za poplatek.

Co je na hře Super Mário Run dobré

  • Mário je zpět v plné síle
  • Hezké grafické zpracování
  • Jednoduchá hratelnost za pomoci dotyku na obrazovku
  • Známé postavičky (želvičky, houby, princezna)

Nezapomínejte hru sdílet na sociálních sítích

Super Mario Run
Price: Free+

[wp-review]

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Moonshades
Hra na mobil Moonshades

Parádní android hra Moonshades ke stažení zdarma. Jedná se o propracovanou RPG hru, kde budete ničit nepřátele v dungeonech.

Hra na mobil Among Us
Hra na mobil Among Us

Jedná se o populární PC hru, ve které musíte připravit vesmírnou loď na odlet, ale jeden z vašeho týmu je Přečíst si více

Hra na mobil Will Hero
Willhero

Zajímavá online hra na mobil, kde hrajete za rytíře, který musí vysvobodit svou princeznu. Není to vůbec jednoduchá záležitost.

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více