Vypnout reklamy

Tajemství Woolley Mountain: Zvláštní hádanky pro iOS

Vstupte do bot a stůpek velmi nepravděpodobného hrdiny v hře Mystery of Woolley Mountain, nové point-and-click dobrodružství, které bylo právě vydáno na iOS App Storu. Původně vydaná pro PC v roce…

Tajemství Woolley Mountain: Zvláštní hádanky pro iOS

Vstupte do bot a stůpek velmi nepravděpodobného hrdiny v hře Mystery of Woolley Mountain, nové point-and-click dobrodružství, které bylo právě vydáno na iOS App Storu. Původně vydaná pro PC v roce 2019 po úspěšné crowdfundingové kampani, Mystery of Woolley Mountain sleduje stejný druh atmosféry jako jiné point-and-click tituly jako Monkey Island, a nyní si ho můžete vzít s sebou v dlaních.

Spolu se skupinou audiovědců cestujících časem je vaším úkolem zachránit skupinu dětí, které byly uneseny zlou čarodějnicí. Abyste toho dosáhli, budete muset řešit zapeklité hádanky, setkat se s podivnými postavami, prozkoumat desítky prostředí a mnohem více, všechno to ještě doplněné originální filmovou hudbou v hře vhodné pro všechny věkové kategorie.

Pokud máte rádi poutavá dobrodružství s nádechem humoru a záhadami, Mystery of Woolley Mountain je pro vás tou pravou volbou. Stačí si ji stáhnout z iOS App Storu a zapojit se do této fantastické hry plné zábavy a napětí. Zajisté vás tato hra nezklame a pobaví na dlouhé hodiny.

FAQ:
1. Jaká je cenová politika hry Mystery of Woolley Mountain?
– Hra je dostupná za přijatelnou cenu na iOS App Storu.
2. Na jakých platformách je hra k dispozici?
– Původně vydaná pro PC, nyní je hra k dispozici také na iOS zařízeních.
3. Jaká je doporučený věk hráče pro tuto hru?
– Hra Mystery of Woolley Mountain je vhodná pro hráče všech věkových kategoriích.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/mystery-of-woolley-mountain/released/