Vypnout reklamy

K dispozici jsou již tapety na mobil z telefonu Google Pixel 3. Ještě nějakou dobu potrvá, než budou telefony Google Pixel 3 představeny. Avšak již toho víme tolik, že už nebude ani co oznamovat.

Nově máme k dispozici celkem 28 tapet na mobilní telefon. Získáte je pouhým kliknutím na tlačítko stažení níže. Jedná se o odkaz na Google drive, takže si můžete jednotlivé tapety postahovat po jednom nebo je označit všechny a stáhnout si je k sobě do telefonu.

Stáhněte si tapety na mobil z Pixel 3

Alternativní odkaz ke stažení tapet z Pixel 3

Kdy budou telefony Google Pixel 3 představeny

Telefony Google Pixel 3 XL se představí již 9. října 2018 a dorazí s čipem Qualcomm Snapdragon 845 a 4GB RAM. Oba telefony dorazí s novým HDR10.

Nicméně Google stále nabídne jeden senzor fotoaparátu na přední i zadní části a efekt rozmazaného pozadí bude dělat softwarově.

Pixel 3 disponuje baterií o velikosti 2915 mAh a Pixel 3 XL 3430mAh. Telefony jsou taktéž kompatibilní s bezdrátovým nabíjením.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.