Vypnout reklamy

Tapety na mobil – překrásná příroda v denním světle

Vydáno dne: 4.2.2019

Stáhněte si do mobilu krásné tapety ve vysoké rozlišení. ❤ Tentokrát máme přírodu, kde je spousta ☀. Tapety jsou pořízeny kolem jezer.


Máme pro vás další výběr tapet na mobil, které jsou z krásného prostředí v denním světle. Nejedná se tedy o tmavé tapety na mobil, ale velmi světlé. Pokud tedy nemáte OLED / AMOLED displej, tak je to celkem jedno. Avšak pokud máte OLED / AMOLED displej, tak doporučujeme volit tmavší pozadí z důvodu výdrže baterie.

Tapety stáhnete velmi jednoduše. Stačí, když kliknete na jednotlivé fotky a poté dlouhým podržením prstu na dané fotce se vám rozevře menu, kde je na výběr stáhnout obrázek.

Tapetu na mobil pak můžete použít pro zamykací obrazovku nebo domácí, to záleží jen na vás. Tapety jsou ve vysokém rozlišení.

Zdroj tapet

Další zajímavé příspěvky
Tapety HD 4K
Tapety HD 4K obrázky

Tapety na mobilní telefon v HD 4K kvalitě. Parádní wallpapery, které si stáhnete do telefonu a následně aplikujete. Každý den Přečíst si více

Roztomilé tapety na mobil
Tapety na mobil Cute Profile Wallpapers

Roztomilé tapety na mobil v živém provedení. Stáhněte si novou aplikaci, která nabízí opravdu roztomilé tapety na mobil.

Aplikace Casualis: Auto wallpaper change
Aplikace Casualis

Android aplikace ve které máte možnost si nastavit své tapety na mobil a různě si je přehazovat v daném čase. Přečíst si více

Tapety na mobil WallHub
Tapety na mobil Wallpaper

Android tapety na mobilní telefon k dispozici skrz aplikaci. Vyberte si z několika tapet zdarma. Jsou ohodnocene a seřazene. Ve Přečíst si více

Tágy: