Tato aplikace propojený mokro suchý vysavač čistí tam, kam robotické vysavače nedosáhnou

Před zhruba dvěma a půl lety jsem byl dost hlasitý ohledně mého rozhodnutí vzdát se robotických vysavačů a raději využívat ruční mokro-suchý vysavač, abych si udržel podlahy krásně lesklé. Od té…

Tato aplikace propojený mokro suchý vysavač čistí tam, kam robotické vysavače nedosáhnou

Před zhruba dvěma a půl lety jsem byl dost hlasitý ohledně mého rozhodnutí vzdát se robotických vysavačů a raději využívat ruční mokro-suchý vysavač, abych si udržel podlahy krásně lesklé. Od té doby mě však překvapilo, jak nové produkty jako Roborock S8 Pro Ultra a Dreame L30 jsou plně autonomní a dokážou účinně uklidit dům s minimálním zásahem člověka.

Před několika lety jsem byl skeptický ohledně efektivity robotických vysavačů. Často jsem se setkal s jejich omezeními a nedostatečnou schopností dostat se do všech koutů a rohů mého domova. To vedlo k frustraci a nakonec jsem se rozhodl vrátit se ke staršímu, avšak spolehlivému způsobu úklidu.

Nicméně, v posledních letech se tato situace dramaticky změnila. Při nedávném průzkumu jsem narazil na Roborock S8 Pro Ultra a Dreame L30, které nabízejí pokročilé funkce a vylepšení oproti starším modelům robotických vysavačů. Kvalita a schopnosti těchto zařízení mne překvapily a rozhodl jsem se jim dát šanci.

Roborock S8 Pro Ultra a Dreame L30 jsou vybaveny pokročilými senzory a algoritmy, které jim umožňují přesně mapovat celý prostor a plánovat nejefektivnější trasu úklidu. Díky svým výkonným motorkům a speciálním kartáčům jsou schopny účinně odstraňovat nečistoty a zanechávat perfektně čisté podlahy.

Nejlepší na těchto robotických vysavačích je, že jsou plně autonomní. Po nastavení úklidového rozvrhu mohu zapomenout na jejich existenci. Samy detekují, kdy mají dostatek energie a jdou nabíjet. Poté se samy vrátí tam, kde přestaly, a dokončí svou práci. Tento typ volnosti mi přináší obrovskou úlevu a čas, který bych jinak strávil s vysavačem, mohu věnovat jiným činnostem.

Pokud se obáváte, zda mají tyto robotické vysavače všechny potřebné funkce, přináším vám několik odpovědí na nejčastější otázky:

1. Jsou schopny čistit ve složitých prostorech? Ano, díky pokročilým senzorům dokážou tyto robotické vysavače překonat překážky jako jsou schody, nábytkové nohy nebo koberce.

2. Jak je to s jejich kapacitou úklidu? Díky velkému odpadnímu kontejneru jsou tyto vysavače schopny uklidit velké plochy bez nutnosti pravidelného vyprazdňování.

3. Měl bych je používat pouze na tvrdé podlahy nebo mohou také čistit koberce? Oba tyto modely jsou vybaveny speciálními kartáči, které umožňují jejich efektivní využití jak na tvrdých podlahách,

Zdroj: https://www.androidpolice.com/roborock-dyad-pro-combo-editorial-review/