Vypnout reklamy

Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G

Vydáno dne: 3.8.2020

Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G odhaluje další specifikace i design telefonu. Nicméně již za dva dny se dozvíme více.

Již 5. srpna se dočkáme představení několika produktů firmy Samsung. Má se jednat o Note 20, Fold, Z Flip, Z Fold 2, Gear Watch 3, Galaxy Buds.

Galaxy Z Fold 2 bude mít 6.23 palcový displej s malým rámečkem. Navíc uživatelé nebudou muset otevírat telefon, aby provedli malé akce, protože tady bude menší displej pro ovládání.

Krom 5G připojení u Z Flip 5G, bude k dispozici Snapdragon 855+, což je přetaktovaná verze Snapdragon 865. Dále máme informace o tom, že telefon nabídne 8GB RAM a 256GB interní úložiště. Displej je 6.7 palcový s UTG.

Právě kvůli omezené dostupnosti sklíčka UTG bude telefon z počátku dostupný velmi omezeně.

Cena telefonu se má pohybovat okolo 1380$ a 5G varianta bude určitě dražší. Nicméně stále je levnější než telefon od Motorola, která stojí 1500$ a než Galaxy Foldza 1980$.

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy Z Flip 5G oficiálně
Samsung Galaxy Z Flip 5G

Telefon Samsung Galaxy Z Flip 5G je již představen a oficiálně se dostane do prodeje 7. srpna a to za Přečíst si více

Samsung oficiálně certifikovalo Galaxy Z Flip 5G (SM-F707B)
Samsung Galaxy Z Flip

Samsung oficiálně certifikovalo telefon Galaxy Z Flip 5G pod označením SM-F707B, což je nová varianta tohoto telefonu s 5G modemem.

Pojďme se blíže podívat, jak funguje skládaný telefon Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip

Vysvětlení, jak funguje otevírací mechanismus v Samsung Galaxy z Flip. Nová technologie má pomoci ošetřit usazení prachu mezi otevíracím mechanismem.

Nový design telefonu Galaxy Z Flip
Galaxy Z Flip patent

Design nového telefonu Galaxy Z Flip lehce odhalen díky patentu, který byl nyní zapsán v Německu. Podle všeho se chystají Přečíst si více