Vypnout reklamy

Xiaomi oznámí nový chytrý telefon Pocophone. Jedná se o první zařízení z portfolia F1. Na trh Indie se dostane již 22. srpna. Ještě předtím se však objevil v testu na Geekbench s 8 GB RAM. Telefon Pocophone F1 se již podruhé objevil v tomto testu. Minule to bylo ve variantě se 6 GB RAM. Jak můžete vidět, tak v […]

Xiaomi oznámí nový chytrý telefon Pocophone. Jedná se o první zařízení z portfolia F1. Na trh Indie se dostane již 22. srpna. Ještě předtím se však objevil v testu na Geekbench s 8 GB RAM.

Telefon Pocophone F1 se již podruhé objevil v tomto testu. Minule to bylo ve variantě se 6 GB RAM.

Xiaomi POCO F1

Xiaomi POCO F1

Jak můžete vidět, tak v testu s jednim-jádrem telefon obdržel 2451 bodů a ve vícejádrovém testu 8998 bodů. Je tak na stejné úrovni, jako telefony OnePlus 6, Xiaomi Mi 8, HTC U12+, které jsou taktéž poháněny čipem Snapdragon 845. Nový test potvrzuje, že telefon Pocophone F1 dorazí i s 8GB RAM.

Specifikace

Podle uniklého videa můžeme taktéž říct, že telefon bude mít 5.99 palcový LCD displej s výřezem. Na zadní straně je duální fotoaparát se snímačem otisků prstů. Podle posledních informací se bude taktéž jednat o 4000 mAh baterií. Xiaomi taktéž bude podporovat Quick Charge 4.0 exkluzivně na Indickém trhu.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.