Vypnout reklamy
29.7.2019

Telefony se 108MPx senzorem již příští rok

Fotografie sice vypadá na telefon Samsung Galaxy Note 10, ale ten pravděpodobně mít takto velký senzor mít nebude. 108MPx s 10x optickým ZOOM má dorazit až příští rok.

Je zajímavé, že společnost Credit Suisse zveřejnila zprávu v březnu ohledně predikce těchto senzorů a uvedli, že uvidíme 65MPx senzor ve druhé polovině roku 2019 a 108MPx senzor v roce 2020.

64MPx senzor se stal realitou a výrobci mobilních telefonu se ho chystají použít. Firma Qualcomm vytvořila pobnou predikci ohledně telefonu se 64MPx a 100MPx senzorem.

100MPx senzor
100MPx senzor

Kdo bude za tímto senzorem stát?

Nicméně stojíme před otázkou. Kdo vyrobí takto bláznivý senzor? 64MPx senzor je podle všeho vyroben Samsungem a chystá se na to i Sony. Samsung má senzor s 5x optickým ZOOM.

Samozřejmě žádná společnost neoznámila práci na 100+MPx senzoru nebo 10x ZOOM periskop. Je potřeba poznamenat, že hovoříme o optickým ZOOM nikoliv hybridním, jaký mají v této chvíli většina chytrých telefonu.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.