Vypnout reklamy

Huawei již brzy představí svůj nový telefon Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro se 7nm čipem. K dispozici je čip Kirin 980, který již byl otestován na Geekbench. Nicméně Huawei chce tímto čipem ukázat, že má i na Apple. Test se prováděl na AnTuTu, kde Mate 20 ukázalo podobné výsledky, jako na Geekbench. Tedy […]

Huawei již brzy představí svůj nový telefon Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro se 7nm čipem. K dispozici je čip Kirin 980, který již byl otestován na Geekbench. Nicméně Huawei chce tímto čipem ukázat, že má i na Apple.

Test se prováděl na AnTuTu, kde Mate 20 ukázalo podobné výsledky, jako na Geekbench. Tedy má menší skóre, jak iPhone XS Max. Je však potřeba připomenou, že model LYA-L29 má stále nedoladěný software, takže skóre se může na konci změnit.

Huawei Mate 20 na AnTuTu

Huawei Mate 20 na AnTuTu

iPhone XR má podobný čip na 7nm výrobním procesu, ale menší displej, takže jsme docela zvědaví s jakým skórem dorazí.

Kirin 980 přichází taktéž s vlastní jednotkou pro umělou inteligenci. Představení nového telefonu se bude konat v Londýně, kde se Mate 20 a 20 Pro představí v plné parádě.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.