Thunderbolts v Marvel Snap: Noví anti-hrdinové v dubnovém sezóně!

Společnost Nuverse oznámila vzrušující novou aktualizaci pro Marvel Snap, která vítá **anti-hrdiny** ze Thunderbolts do dubnové sezóny populární **karetní hry**. Konkrétně se můžete těšit na šest nových postav, které se připojí…

Thunderbolts v Marvel Snap: Noví anti-hrdinové v dubnovém sezóně!

Společnost Nuverse oznámila vzrušující novou aktualizaci pro Marvel Snap, která vítá **anti-hrdiny** ze Thunderbolts do dubnové sezóny populární **karetní hry**. Konkrétně se můžete těšit na šest nových postav, které se připojí do bitvy pro novou sezónu, spolu s dvěma novými lokacemi a čerstvým **Ligovým** událostí.

V nejnovější aktualizaci Marvel Snap můžete očekávat nasadit samotného **Barona Zema** (3 Náklady, 5 Síly), který na odhalení bude schopen rekrutovat kartu s nejnižším nákladem z balíčku vašeho nepřítele. **Red Hulk** na druhou stranu získává +4 Síly (6 Náklady, 11 Síly), když si váš protivník ukončí svoje kolo bez utrácení veškeré své **energie**.

Pokud jste fanoušky Marvel Snap, určitě se máte na co těšit v nadcházející sezóně s příchodem **Thunderbolts**. S novými postavami, lokacemi a **událostmi** v lize se hra stále rozšiřuje a nabízí více možností pro strategii a souboje.

Časté otázky (FAQ):

1. Jaké nové postavy se objeví v dubnové sezóně Marvel Snap?
– V dubnové sezóně se můžete těšit na **Barona Zema** a **Red Hulka**, kteří budou doplňovat váš tým s novými schopnostmi a silou.

2. Jaké nové lokace budou k dispozici v nadcházející sezóně?
– Kromě nových postav budete moci objevit také dvě nové **lokace**, které přinesou nové strategické prvky do hry.

3. Co mohu očekávat od nové Ligové události v Marvel Snap?
– Nová Liga bude přinášet unikátní pravidla a výzvy pro hráče, kteří hledají ještě větší **výzvu** a odměny ve hře Marvel Snap.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/marvel-snap/thunderbolts/