Vypnout reklamy

Tmavý mód pro Google mapy

Vydáno dne: 11.11.2020

Tmavý mód pro Google mapy již k dispozici. Nyní nebude tmavý mód pouze na mapách při navigaci, ale i při prohlížení map nebo v menu.

Tmavý mód míří i na aplikaci Google Mapy. Někteří uživatelé již tento mód mají a má se jednat o verzi aplikace 10.51.1 na Android 11.

Nastavení v aplikaci vám nyní dovolí nastavit tmavý mód přímo, tedy nikoliv podle toho, jak máte nastaveno celé zařízení.

Google mapy
Google mapy

Nicméně vždy se aplikace přepne do tmavého módu pokud bude noc nebo pokud pojedete tunelem. Nicméně tmavý mód nikdy nebyl v případě, kdy jste si prohlíželi mapy nebo menu.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Google mapy obdrží více detailů
Google aktualizuje Google mapy

Google nyní aktualizuje mapy a detailně namapuje jednotlivé geografické rozdíly. Zároveň ve velkých městech přibudou chodníky a další.

Google mapy s Live View AR funkcí
Google Firma

Google mapy s Live View AR funkcí k dispozici. Pokud tedy nevíte kde jste, začněte fotit vše kolem sebe, aby Přečíst si více

Google mapy konečně umožňují editovat profil
Google Mapy Go

Google mapy konečně umožňují upravit profil skrz svou aplikaci a uživatel tak nemusí najíždět na veřejný profil skrz klasický prohlížeč. Přečíst si více

Google mapy s novými funkcemi pro veřejnou dopravu
Google mapy živý traffic

Google mapy vylepšily své funkce a připravili se tak na následující letní prázdniny, kdy budou lidé cestovat. Mapy pomohou lidem Přečíst si více

Tágy: